Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Phantom Liberty sprawdzimy przed premierą. CD Projekt przywiezie demo na targi

Ma być sporo okazji do zagrania.

CD Projekt nie zamierza powielać błędów sprzed premiery Cyberpunka 2077 i zamierza pokazać Phantom Liberty na różnej maści targach. W pierwszej kolejności zagrają dziennikarze i twórcy treści, ale będzie też okazja do sprawdzenia dodatku na żywo.

Wygląda na to, że lato rozpocznie się z przytupem. Polski CD Projekt również zamierza dołożyć swoją cegiełkę i zapowiada sesje gamingowe dla prasy i twórców oraz czerwcowy wysyp informacji o dodatku. Co bardziej istotne, twórcy zamierzają pojawiać się na różnych branżowych wydarzeniach, gdzie gracze dostaną możliwość osobistego zagrania w nadchodzące rozszerzenie - a przynajmniej na to wygląda.

Na wypadek, gdybyście przegapili - w czerwcu zaczniemy rozmawiać o Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Podczas Summer Game Fest: Play Days odbędą się sesje z grą dla pracy i twórców treści. Planujemy także dać naszej społeczności mnóstwo okazji do osobistego zagrania w późniejszym terminie, więc nie wyłączajcie odbiorników!” - czytamy na oficjalnym Twitterze Cyberpunk 2077.

Twórcy w komentarzach pod postem precyzują, że „zaproszą społeczność do różnych miejsc”, gdzie będzie można zagrać w Phantom Liberty. Na razie nie podano konkretnych szczegółów, ale możemy rozumieć to jako zapowiedź udostępnienia dema na wszelkiej maści targach, a być może i specjalnie zorganizowanych w tym celu wydarzeniach dla fanów.

Między wierszami możemy wyczytać dwie rzeczy: twórcy tym razem są pewni jakości swojego dzieła i nie wstydzą się pokazać go szerokiej publiczności, a dodatek zadebiutuje raczej najwcześniej po wakacjach. Promocja najwyraźniej będzie odbywać się w okresie letnim, a premierę zaplanowano na późniejszy - choć niekoniecznie bardzo odległy - termin. Możliwe, że konkretną datę poznamy jeszcze w czerwcu.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze