Skip to main content

Path of Exile 2 rzuci wyzwanie Diablo 4. Nadchodzą testy beta

Jest błyskawicznie.

Twórcy Path of Exile 2 wybrali interesujący moment na przerwanie medialnej ciszy i zaprezentowanie oczekiwanego sequela - zaraz po premierze Diablo 4, na imprezie Summer Game Fest.

Materiał wideo pokazuje rozgrywkę i jest wyjątkowo błyskawiczny, co odnosi się nie tylko do krótkiego czasu trwania, ale także do faktu, że obserwujemy postać korzystającą z umiejętności „elektrycznych” - błyskawic.

Według aktualnych informacji, Path of Exile 2 powinno zadebiutować jeszcze w tym roku, co wydaje się jednak dość mało prawdopodobne, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że to nie do końca sequel, lecz spora aktualizacja oryginału, z nową kampanią fabularną (z akcją 20 lat później) i odświeżeniem oprawy tytułu, który w październiku będzie świętować dekadę na rynku.

Poza tym nie ujawniono dużo więcej. Na więcej detali musimy poczekać do 28 lipca - dodano. W dniach 28-29 lipca odbędzie się coroczna impreza Exilecon dla miłośników produkcji, więc pasuje idealnie. Opis powyższego trailer potwierdza, że właśnie wtedy poznamy datę rozpoczęcia testów beta.

Zobacz także