Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch do Call of Duty Vanguard resetuje zapisy w trakcie misji

Trzeba zacząć od początku.

Sledgehammer Games wydało kolejną aktualizację strzelanki Call of Duty: Vanguard. Zresetowano zapisy rozgrywki w toku misji w kampanii, lecz naprawiono system aktywowania kodów z bonusami.

„Gracze nie stracili wszystkich postępów” - zapewniają deweloperzy. Wyczyszczenie punktów kontrolnych oznacza jednak, że niedokończone misje w opowieści fabularnej trzeba będzie zacząć od początku.

Bez problemów powinny już działać za to kody z bonusami do doświadczenia czy emblematami, z czym wcześniej były kłopoty.

Jest też szereg innych poprawek: tarcza zapewnia osłonę także przy przenoszeniu na plecach, wyzwania Operatorów nie wyglądają już na zresetowane po ukończeniu, doprecyzowano też niektóre wymagania w wyzwaniach broni.

Z głosowania na gracza meczu zniknęły niewidzialne modele postaci, pistolet 1911 można już awansować powyżej 50 poziomu, a pasek odradzania wyświetlany jest poprawnie w trybie Zombie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze