Skip to main content

Overwatch 2 dostanie przepustki sezonowe - sugeruje koncept menu

Zgodnie z trendami?

Grafika koncepcyjna prezentująca menu główne Overwatch 2 sugeruje, że nadchodząca strzelanka otrzyma przepustki sezonowe, będące obecnie niemalże standardem w grach sieciowych.

Ilustrację zamieścił w serwisie ArtStation Jayson Kirby, starszy grafik zajmujący się w Blizzardzie właśnie interfejsami użytkowników. Nie jest to więc przypadkowy projekt fana, choć warto pamiętać, że nadal tylko koncepcja, a nie coś, co z całą pewnością zobaczymy w pełnej wersji.

„Wczesne prace konceptowe nad nowym menu głównym Overwatch 2. Celem było uproszczenie i dopracowanie charakterystycznego wyglądu w jeszcze większym stopniu” – głosi opis.

„Kluczowe było pokazanie Herosów, z naciskiem na detale. Wraz ze zmianą ekranów menu, ujęcia kamery i pozy dynamicznie się zmieniają” - dodaje Kirby, który obecnie nie pracuje już nad strzelanką, lecz – od marca 2020 roku – nad „nieogłoszonym projektem”.

Jak więc widać, koncept może mieć ponad dwa lata. Obecność przepustek sezonowych w Overwatch 2 z całą pewnością nie byłaby jednak zaskoczeniem, zwłaszcza że gra ma podobno postawić większy nacisk na zabawę w kooperacji, co otwiera drogą choćby do wyzwań w stylu Fortnite.

Zobacz także