Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outriders na PS4 i Xbox One zadziała lepiej niż Cyberpunk 2077 - obiecują twórcy

Choć przyznają, że mieli problemy.

People Can Fly zapewnia, że Outriders na konsolach poprzedniej generacji będzie działać lepiej niż Cyberpunk 2077.

Produkcja CD Projektu na bazowych modelach PS4 i Xbox One do dzisiaj ma problemy z optymalizacją i spadkami płynności. Serwis Gaming Bolt zapytał twórców powstającej strzelanki, czy w trakcie prac nad tytułem natknęli się na podobne problemy.

- Nie wiemy dokładnie, jakie kłopoty mieli [autorzy Cyberpunk 2077 - dop. red.] ze swoją grą. Widzieliśmy efekty, które były poniżej oczekiwań, ale nie znamy szczegółów - powiedzieli reżyser Bartek Kmita i główny projektant Piotr Nowakowski.

- Oczywiście mamy własne problemy, które musimy rozwiązać. Patrząc jednak na to, jak produkcja działa obecnie na konsolach, myślę, że nie mamy tego typu kłopotów [jak CD Projekt - dop. red.] i tytuł po prostu działa, zarówno na poprzedniej, jak i aktualnej generacji - dodają.

Outriders zadebiutuje 1 kwietnia na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Przypomnimy również, że na urządzeniach Microsoftu od dnia premiery będzie produkcja będzie dostępna w abonamencie Xbox Game Pass.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze