Skip to main content

Oto największa wioska, jaką widziało Manor Lords. Wczytanie jej zajmuje godzinę

Prawie jak własne królestwo.

Źródło zdjęcia: YouTube/TheLuckyLeader

Jeśli podjęliście się wyzwania budowy największej wioski w Manor Lords, to mamy złe wieści. Udało się to już użytkownikowi o nazwie TheLuckyLeader, który postanowił zabudować niemal cały obszar dostępny w grze.

Gracz pochwalił się osiągnięciem w materiale opublikowanym na YouTube. Jego ogromna metropolia składa się z siedmiu prowincji, na których łącznie zbudował aż 6 tysięcy budynków. Jak nietrudno się domyślić, utrzymanie przy życiu tak licznej populacji to niełatwe zadanie, ale i na to znalazł sposób.

Zobacz na YouTube

Jak się okazuje, umiejętne wykorzystanie hodowli zwierząt i mechaniki wymiany zasobów wystarczy do utrzymania metropolii przy życiu. „Północne terytoria handlują drewnem i węglem drzewnym w zamian za swój udział w alkoholu przetwarzanym w środkowej części. Dodatkowo 32 owce zapewniają więcej niż wystarczającą ilość wełny oraz przędzy dla wszystkich siedmiu prowincji” - wyjaśnił gracz na Reddicie.

Stworzenie tak ambitnego projektu ma jednak swoje konsekwencje. TheLuckyLeader zdradził, że wczytanie mapy zajmuje mu... godzinę. „Dosłownie czekam ponad godzinę. Gdy mierzyłem czas ostatnio, kilka dni temu, trwało to 54 minuty” - wyjaśnił.

Pozostaje mieć nadzieje, że żadna z przyszłych aktualizacji Manor Lords nie sprawi, że wioska zniknie z powierzchni ziemi. Odbudowanie jej od zera z pewnością nie byłoby zadaniem szybkim i przyjemnym.

Read this next