Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatnie DLC do gry akcji Nioh debiutuje 26 września

Z nowym trybem rozgrywki.

Studio Team Ninja ogłosiło, że ostatnie większe DLC do gry akcji Nioh, zatytułowane Bloodshed's End, zadebiutuje już 26 września tego roku, tylko na PS4.

Akcja rozszerzenia rozpoczyna się zaraz po zakończeniu wydarzeń z poprzedniego dodatku, Defiant Honor. Zamek w Osace niemal upadł, lecz w ostatnim momencie udało się wynegocjować pokojowe porozumienie pomiędzy stronami konfliktu.

Kilka miesięcy po zimowej kampanii z ostatniego DLC dochodzi jednak do powstania i kolejnej wojny, stanowiącej nie tylko zakończenie okresu Sengoku, lecz także przygód Williama, głównego bohatera gry.

Otrzymamy więc kolejne misje fabularne, główne i poboczne, ale także całkiem nowy tryb rozgrywki, pod nazwą The Abyss. Team Ninja nie podaje zbyt wielu detali, ale wydaje się przygotowywać w ten sposób wsparcie dla najbardziej zaangażowanych fanów, czyli szereg trudnych wyzwań.

Do tego oczywiście kolejne duszki Yokai do znalezienia, postacie do porozmawiania czy poziom trudności po podniesienia.

Cenę ustalono na 10 euro (ok. 43 zł).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze