Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Orlando Bloom zagra w thrillerze bokserskim „The Cut”. Takiej roli jeszcze nie miał

Łuk zamienia na rękawice.

Orlando Bloom, znany z serii „Piraci z Karaibów” i „Władca Pierścieni”, zagra główną rolę w thrillerze bokserskim „The Cut”. To pierwsza tego typu rola w bogatym dorobku aktora.

Bloom wcieli się w postać pięściarza, powracającego z emerytury, aby jeszcze raz powalczyć o mistrzowski tytuł. W trudnym zadaniu pomoże mu wymagający trener, przygotowujący dla niego specjalny program związany z redukcją wagi. Proces zbijania kilogramów popchnie ciało bohatera do granic możliwości, który chcąc osiągnąć sukces, coraz bardziej będzie izolować się od bliskich.

Jak informuje portal Deadline, reżyserem projektu będzie Brytyjczyk Sean Ellis, mający na koncie filmy „Operacja Anthropoid”, „Cashback” czy „Odbicie zła”. Scenariusz przygotują Justin Bull („Naznaczona”, „Homefront”) i Mark Lane („Podwodna pułapka”). Co ciekawe, jednym z producentów jest sam Orlando Bloom.

Cover image for YouTube videoGRAN TURISMO – Exclusive Sneak Peek
Zanim w „The Cut” Orlando Bloom będzie się ścigał w „Gran Turismo”

Zdjęcia do filmu „The Cut” rozpoczną się latem tego roku. Nie zaplanowano jeszcze daty premiery. Warto zaznaczyć, że Bloom niedawno zakończył pracę przy widowisku „Gran Turismo”, gdzie wciela się w rolę marketingowca, zajmującego się promowaniem wyścigów samochodowych. Film powstał na bazie słynnej serii gier pod tym samym tytułem.

Orlando Bloom to obecnie jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. Oprócz ról Willa Turnera i elfa Legolasa, pokazał się też ze znakomitej strony jako Balian z Ibelinu w filmie „Królestwo niebieskie” z 2005 roku. Obecnie natomiast występuje w serialu „Carnival Row” o seryjnym mordercy polującym na ponadnaturalne istoty.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze