Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Oficjalna koszulka Assassin's Creed Mirage pozwoli poczuć rany Basima

Nowy wymiar immersji.

Firma OWO, zajmująca się produkcją narzędzi z wbudowanymi funkcjami haptyki, przygotowała dosyć ciekawy gadżet dla graczy czekających na Assassin's Creed Mirage. Koszulka promowana we współpracy z Ubisoftem pozwoli dosłownie wejść w skórę Basima.

Od teraz nie będziesz udawał Basima, ale poprostu się nim staniesz” - czytamy w całkiem zachęcającym opisie produktu. „Możliwości systemu OWO sprawią, że poczujesz każdy ruch wykonywany przy eliminacji celu. Ale uważaj! Inni chcą cię dopaść. Nie daj się zbliżyć do siebie przeciwnikom, albo odczujesz konsewkencje”.

Czym mogą być wspomniane konsekwencje? Ano na przykład symulacją otrzymania ciosu pięścią, nożem, a nawet i toporem. Na szczęście strażnicy z Bagdadu nie mają jeszcze dostępu do broni palnej, bo uwaga - na liście „wrażeń” oferowanych przez koszulkę OWO znajdziemy także ten rodzaj obrażeń.

Na powierzchni niezwykłej części garderoby znajdziemy łącznie 10 punktów, których „poziom odczuwania” dostosujemy za pomocą aplikacji w telefonie. Produkt jest w pełni bezprzewodowy i zadziała w połączeniu z każdym wydaniem gry, a więc zarówno na PC, jak i konsolach. Jak czytamy dalej w opisie, całość waży mniej niż 600 gram, a bateria starczy na 8 godzin zabawy. Cierpienie nie wyklucza, więc do wyboru jest aż 9 rozmiarów.

Koszulkę można już zamawiać w specjalnej edycji razem z cyfrowym wydaniem Assassin's Creed Mirage na wybrane urządzenie. Za tę nietypową przyjemność zapłacimy 499 euro (przesyłka do Polski gratis), ale na dostawę trzeba będzie poczekać co najmniej trzy miesiące. Świetnym sposobem na spożytkowanie tego czasu będą ćwiczenia na zwiększenie progu bólu, by jeszcze bardziej podkręcić doznania płynące z rozgrywki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze