Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obsesja - obsada, kto występuje

Poznaj bohaterów produkcji.

Najnowszy erotyk od Netflixa szybko zyskał zainteresowanie widzów. „Obsesja” to opowieść o dwójce głównych bohaterów, którzy wpadają w sidła kłamstw i namiętności. Oboje zaczynają prowadzić podwójne życie. W tym artykule przedstawiamy obsadę - najważniejsze postacie, które występują w produkcji.


Richard Armitage jako William Farrow

William to uznany londyński chirurg, który prowadzi dość udane życie. Wraz z żoną tworzą zgodne, długoletnie małżeństwo. Mężczyzna ma także dorosłego syna i buntowniczo nastawioną córkę, o których się martwi. Wszystko zmienia się tuż po poznaniu nowej partnerki pierworodnego.


Charlie Murphy jako Anna Barton

Anna to nowa partnerka syna Williama, Jaya. Kobieta jest niezwykle uwodzicielska i jednocześnie bardzo tajemnicza. Niewiele można się o niej dowiedzieć, a jej życie jest pełne zagadek. Studiowała w Leeds nauki polityczne i obecnie pracuje w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.


Indira Varma jako Ingrid Farrow

Ingrid to żona Williama i matka Jaya oraz Sally. Wraz z mężem są bogaci, choć nie zatracili się w swoich pieniądzach. Jest spełnioną, londyńską prawniczką, która na pierwszym miejscu stawia swoją rodzinę. Ingrid to niezwykle opiekuńcza osoba, zawsze myśląca o innych.


Rish Shah jako Jay Farrow

Jay to syn Ingrid i Williama, który do rodziny wprowadza swoją nową ukochaną - Annę. Jest niezwykle zdeterminowany, aby ojciec był w końcu z niego dumny. Stara się odkryć sekrety swojej nowej partnerki, podejrzewając, że nie jest z nim szczera.


W pozostałych rolach:

  • Pippa Bennett-Warner jako Peggy - przyjaciółka Anny
  • Sonera Angel jako Sally Farrow - córka Ingrid i Williama
  • Marion Bailey jako Elizabeth - matka Anny

Więcej o serialu:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Zuzanna Kwasek

Autorka

Komentarze