Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obsesja - czy będzie 2. sezon

Informacje o kontynuacji serialu.

„Obsesja” to najnowsza produkcja Netflixa. Serial to erotyczna opowieść o kochankach, którzy nigdy nie powinni wchodzić w relację. Ojciec wplątuje się w romans z partnerką syna, co zmienia jego dotychczasowe, ułożone życie. Czy pojawi się kolejny sezon miłosnych rozterek bohaterów.

UWAGA NA SPOILERY: Jak wskazuje tytuł strony, zamieszczamy tutaj informacje o fabule i zakończeniu serialu Obsesja. Jeśli nie chcesz ich poznać, opuść stronę lub wróć tu w przyszłości. Możesz też przejść do działu filmy i seriale i przeczytać codzienną dawkę informacji ze świata gier, seriali i filmów.


Drugi sezon serialu najprawdopodobniej się nie pojawi. Jako że przedstawiona w produkcji historia została oparta o książkę, wydaje się, że „Obsesja” jest zamkniętą całością. Rozstanie Williama i Anny po tragicznej śmierci Jaya jest najpewniej ostatecznym zakończeniem ich relacji.

Krótkie przedstawienie namiętnego romansu jest także oznaką, że czteroodcinkowa produkcja zostanie przez Netflixa oficjalnie uznana za zakończoną. William, który dostaje obsesji na punkcie kochanki, nie może pogodzić się z jej odejściem. Anna, po traumie doświadczonej w dzieciństwie, postanawia udać się na terapię.

Anna po śmierci narzeczonego odcięła się od swojego kochanka

Jeśli powstałaby druga seria, widzowie mogliby się dowiedzieć, w jaki sposób William radzi sobie ze stratą kochanki. Najpewniej opowiedziana zostałaby cała historia tajemniczej Anny. Patrząc na wysokie miejsce w rankingach seriali Netflixa, platforma streamingowa mogłaby pokusić się o kontynuację.


Więcej o serialu:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze

Zuzanna Kwasek

Autorka

Komentarze