Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obiecujące Everywhere od byłego producenta GTA zaprasza na testy

Start w przyszłym tygodniu.

Studio Build A Rocket Boy, którego szefem jest Leslie Benzies - były producent serii GTA - zaprasza graczy do zamkniętej fazy testów gry-platformy Everywhere. Wybrańcy sprawdzą tytuł w przyszłym tygodniu.

Jak dowiadujemy się ze strony studia, zamknięta alfa wystartuje 5 grudnia - w przyszły wtorek - i potrwa przez prawie dwa tygodnie, aż do 18 grudnia. Chętni mogą rejestrować się przez oficjalny formularz, choć należy liczyć się z tym, że liczba szczęśliwców będzie mocno ograniczona.

W pierwszej fazie udział wezmą tylko użytkownicy PC, ale w planach są kolejne edycje, dostępne także dla konsolowców. Doświadczenia z alfy trzeba będzie zachować dla siebie, do czego zachęci podpisane NDA. „Wszystkie wasze opinie są dla nas niezwykle ważne, bo pomogą ukształtować ostateczny produkt dla milionów graczy w przyszłości” - czytamy na stronie

Udział w testach to najlepszy sposób na przekonanie się, czym tak naprawdę Everywhere jest. Ujawniony niedawno trailer potwierdził, że mamy do czynienia z platformą na wzór Robloxa i Fortnite'a, ale poświęconą znacznie bardziej rozbudowanym projektom.

Gracze odwiedzą przeróżne „dzielnice”, zapewniające inne opcje rozgrywki i tworzenia treści. Dla przykładu, Dzielnica Walki obfitować będzie w strzelanki, podczas gdy Dzielnica Wyścigów - w zmagania dla miłośników pojazdów i prędkości. Co istotne, Everywhere nie będzie obejmować żadnych elementów związanych z NFT i kryptowalutami.

W jednej z wspomnianych dzielnic znajdziemy w przyszłości grę MindsEye, zapowiadaną jako konkurencję dla serii GTA. Za pomysł odpowiada sam Leslie Benzies, oferując akcję w otwartym świecie, a także „wartkie tempo, AAA i napędzany fabułą tytuł w świecie futurystycznych korporacji, teorii spiskowych i złowrogich technologii”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Everywhere

Video Game

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze