Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy animowany „Wiedźmin” może zostać zapowiedziany wkrótce

Od twórców „Zmory wilka”.

Według niepotwierdzonych informacji, Netflix ma przygotowywać się do oficjalnej zapowiedzi nowego anime w wiedźmińskim uniwersum. Na ten moment wiemy jedynie, że za produkcję odpowiada studio Mir - twórcy serialu „Wiedźmin: Zmora wilka”.

Netflix potwierdził prace nad „Sirens of the Deep” - bo taki tytuł rzekomo nosi animacja - już w 2021 roku. Od tamtego czasu nie otrzymaliśmy jednak żadnych konkretów, nie wspominając nawet o potencjalnym terminie premiery. Zdaniem uznanego informatora Redanian Intelligence, pełna zapowiedź może odbyć się już wkrótce.

Anonimowe źródła serwisu donoszą, że Netflix przygotowuje się do opublikowania pierwszych materiałów promocyjnych. Bardzo możliwe, że oficjalną zapowiedź produkcji zobaczymy podczas imprezy Geekedweek 2023, które odbędzie się jeszcze w tym roku. Źródła portalu uważają, że tytuł mógłby zadebiutować w grudniu, choć może wydawać się to nieco zbyt optymistycznym terminem.

„Zmora wilka” cieszyła się sporą popularnością

W przeszłości Redanian Intelligence donosiło, że fabuła „Sirens of the Deep” opowie o Essi Daven, bohaterce opowiadania „Trochę poświęcenia”. Historię trubadurki - przyjaciółki Jaskra - pominięto w serialu „Wiedźmin”, więc poświęcenie jej oddzielnej produkcji wydaje się sensowną decyzją. Bohaterka miałaby przemawiać głosem Christiny Wren, aktorki znanej z filmów „Człowiek ze stali” i „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości”.

W ramach przypomnienia, anime „Wiedźmin: Zmora wilka” zadebiutowało na Netflix w sierpniu 2021 roku i spotkało się z całkiem ciepłym przyjęciem. Produkcja opowiada o początkach kariery Vesemira, kiedy staje przed zadaniem wyeliminowania tajemniczego potwora terroryzującego „pełne napięć politycznych królestwo”. Studio Mir stworzyło wcześniej seriale takie jak „Legenda Korry” i „Voltron: Legendarny Obrońca”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze