Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa gra twórcy Assassin's Creed to Ancestors: The Humankind Odyssey

Tytuł TPP w odcinkach.

Były pracownik Ubisoftu i dyrektor kreatywny pierwszej części Assassin's Creed - Patrice Désilets - zapowiedział swój nowy, niezależny projekt, zatytułowany Ancestors: The Humankind Odyssey.

Deweloper ogłosił produkcję razem z pierwszym teaserem, podczas konferencji Reboot Develop 2015 w Dubrowniku.

Gra publikowana będzie w odcinkach. Każdy z epizodów skoncentruje się na ważnych momentach z historii ludzkości, z „dokumentalny zacięciem”. Akcja przedstawiona będzie w perspektywie trzeciej osoby, a na oficjalnej stronie wymienia się też elementy gatunku „survival”.

Za produkcję odpowiada założone przez Désiletsa studio Panache Digital, liczące obecnie sześciu pracowników. W planach jest jednak rekrutacja.

Podczas prezentacji na konferencji, deweloper krótko poruszył temat swojego odejścia z Ubisoftu. Jak przyznał, w sądzie nadal toczy się sprawa dotycząca praw do projektu 1666: Amsterdam, którym twórca zajmował się przed nagłym zwolnieniem z pracy.

- Nie mam nic przeciwko Ubisoftowi - mówił. - Nie mam nic przeciwko ludziom tworzącym te wspaniałe gry. Mam konflikt biznesowy. Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie Ubisoft i wielkie zespoły, które mi dali. Jestem szczęśliwy i mówię to po raz pierwszy.

Więcej szczegółów na temat Ancestors: The Humankind Odyssey mamy poznać jeszcze w tym roku. Nie podano jeszcze daty premiery i platform docelowych.

Cover image for YouTube video

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze