Skip to main content

Niezależna gra The Forest zadebiutuje 22 maja na Steam Early Access

AKTUALIZACJA: Debiut horroru opóźniony.

Aktualizacja (21.05.2014): Twórcy horroru The Forest poinformowali, że data debiutu w programie Early Access została przełożona. Gra zadebiutuje 30 maja, ponad tydzień później niż pierwotnie zakładano.

Na pocieszenie baraszkujące w wodzie żółwiki:

*

Oryginalna wiadomość (20.03.2014): Studio Endnight Games ogłosiło, że niezależny horror The Forest zadebiutuje na Steamie już 22 maja, w programie Early Access, gdzie oferowane są wczesne wersje gier.

Platforma docelowa to komputery osobiste z systemem Windows, ale w planach jest także wsparcie dla zestawu rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift.

W The Forest wcielamy się w ocalałego po katastrofie lotniczej - musimy przetrwać w dziczy. Polujemy na zwierzęta, sadzimy rośliny i budujemy schronienie, w nocy odpierając ataki agresywnych potworów. Za pomoc siekiery zrąbiemy drzewa na opał do ogniska i schronienie, a rośliny pomogą pokonać głód. Wrodzona myśl inżynierska umożliwi budowę pułapek.

Wśród twórców produkcji znaleźć można artystów z doświadczeniem zdobytym podczas prac nad hollywoodzkimi filmami. Przygotowano także nowy trailer, pełen zdeformowanych potworów i mrocznych ujęć.

Zobacz na YouTube

Zobacz także