Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horror The Forest z rozgrywką w kooperacji dla dwóch graczy

Liczba wkrótce wzrośnie.

Twórcy horroru The Forest dodali nową funkcję do swojej produkcji - tryb rozgrywki w kooperacji, dla maksymalnie dwóch śmiałków.

Rączki w górę!

Tytuł nadal dostępny jest w programie Early Access na Steamie, a deweloperzy ostrzegają, że gracze powinni spodziewać się błędów.

„Nie możemy się już doczekać, by zobaczyć, co o tym sądzicie i jakie macie inne pomysły związane z trybami rozgrywki” - napisano w aktualizacji. „W pierwszej wersji ograniczyliśmy kooperację do dwóch osób, ale ta liczba zwiększy się w przyszłych łatkach.”

W The Forest wcielamy się w ocalałego po katastrofie lotniczej - musimy przetrwać w dziczy. Polujemy na zwierzęta, sadzimy rośliny i budujemy schronienie, w nocy odpierając ataki agresywnych potworów. Za pomoc siekiery zrąbiemy drzewa na opał do ogniska i schronienie, a rośliny pomogą pokonać głód. Wrodzona myśl inżynierska umożliwi budowę pułapek.

Obecna cena na Steamie to 15 euro (ok. 64 zł).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze