Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered - data premiery, screeny i informacje

Aktualizacja: już oficjalnie, jest zwiastun.
  • Need For Speed: Hot Pursuit Remastered zadebiutuje 6 listopada
  • Otrzymamy wszystkie DLC i sześć dodatkowych godzin zabawy
  • Twórcami są projektanci Burnout Paradise Remastered

Aktualizacja: EA podało już oficjalne informacje, które zgadzają się z wcześniejszymi plotkami. Gra zadebiutuje 6 listopada na PC, PS4 i Xbox One, a 13 listopada na Switch. Za odświeżoną wersję odpowiada studio Stellar Entertainment.

Remaster oferuje ulepszoną oprawę wizualną, asynchroniczną rywalizację międzyplatformową, wszystkie główne DLC - w tym tryby Uzbrojony i Niebezpieczny oraz Nieujarzmione Lamborghini - dodatkowe sześć godzin gry i ponad 30 nowych wyzwań.

„Gracze mogą rozegrać karierę w pojedynkę lub walczyć ze znajomymi, aby zdobywać nagrody i odblokowywać nowe samochody, broń i sprzęt” - napisano w informacji prasowej. Poniżej zaś zwiastun remastera:


Oryginalna wiadomość: Electronic Arts zaprezentuje remaster Need for Speed: Hot Pursuit prawdopodobnie dziś o 17:00, ale japoński sklep ujawnił najważniejsze informacje już teraz. Gra zadebiutuje podobno 6 listopada 2020 roku.

Odświeżona wersja będzie dostępna zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. W pakiecie zaoferuje wszystkie DLC, a także dodatkowe sześć godzin rozgrywki. Do tego ponad 30 wyzwań i obsługa crossplayu. Są też nowe zrzuty ekranu:

Poniżej grafika z okładki:

Zgodnie z przeciekiem, za Need for Speed: Hot Pursuit Remastered odpowiada Stellar Entertainment, a więc twórcy odświeżonej wersji Burnout Paradise. Wszystkie platformy nie są jeszcze potwierdzone, ale najwyraźniej gra zmierza na PC, PS4, Xbox One i Switch.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze