Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najwyraźniej ustalono już, kto zagra Abby w 2. sezonie „The Last of Us”

Wygląda całkiem podobnie.

Najnowsze - nadal nieoficjalne - informacje zza kulis prac nad 2. sezonem serialu „The Last of Us” wskazują, że w kluczową postać Abby wcieli się Kaitlyn Dever.

Takie wieści przekazał dziennikarz Jeff Sneider, w wiadomości opublikowanej na prywatnej stronie internetowej. Warto dodać, że mowa jeszcze nie o konkretnym angażu, lecz o trwających „rozmowach” z HBO, mających na celu właśnie zabezpieczenie usług aktorki.

Co interesujące, nie będzie to pierwszy kontakt Dever z popularną adaptacją. Ta wcześniej ubiegała się o rolę... Ellie, która ostatecznie powędrowała do Belli Ramsey. Kobieta wzięła nawet udział we wstępnych przesłuchaniach, więc musiała być poważnie brana pod uwagę.

Sneider powołuje się na dwa anonimowe źródła. Jak podaje, włodarzy HBO przekonał podobno występ w horrorze „No One Will Save You” z września tego roku, w którym aktorka radziła sobie z atakiem kosmitów. Produkcja wyróżniała się choćby oszczędnymi dialogami - w 93 minuty pada tylko pięć słów.

Dever lepiej znana jest zapewne z komedii „Booksmart” z 2019 roku, czyli z reżyserskiego debiutu Olivii Wilde. Ten obraz opowiada o przyjaciółkach, które postanawiają uczcić zakończenie szkoły średniej imprezą, która bardzo szybko przeradza się w katastrofę.

Wracając do 2. sezonu „The Last of Us”, ten zadebiutuje gdzieś w 2025 roku. Na temat aktorki wcielającej się w Abby spekulacje trwają już od dawna, a wśród mniej lub bardziej poważnych propozycji padały nazwiska Shannon Berry oraz Florence Pugh. Zwłaszcza w przypadku tej pierwszej fani byli już niemal przekonani, że padnie właśnie na nią.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last of Us: Part 2

PS4

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze