Skip to main content

Nad grą o Iron Manie pracują twórcy Dead Space remake? Tak twierdzi znany insider

Wspomina też o Czarnej Panterze.

Jeff Grubb - branżowy insider - twierdzi, że nad grą EA o Iron Manie, od której mówi się od pewnego czasu, pracują twórcy remake'u Dead Space.

Tytuł ten ma być w bardzo wczesnej fazie rozwoju, choć jego zapowiedź powinniśmy otrzymać już niedługo. Równocześnie powstawać ma również inna superbohaterska gra, poświęcona Czarnej Panterze, o której Grubb informował już w lipcu w swoim podcaście.

[Iron Man - red.] to inna gra, o której mówiłem, kiedy wspominałem o Czarnej Panterze. Nie powinniśmy długo czekać, aby o niej usłyszeć, ale będzie trzeba poczekać, aby w nią zagrać. Chociaż pojawi się jeszcze przed Czarną Panterą” - czytamy na Twitterze dziennikarza.

Z dalszych wpisów Grubba wynika, że pracę nad grą o Iron Manie ma być odpowiedzialne studio Motive, czyli twórcy odświeżonej wersji Dead Space. Z kolei projekt związany z Czarną Panterą tworzą rzekomo deweloperzy, którzy pracowali wcześniej nad grą Śródziemie: Cień Mordoru.

Co ważne, drugi z tytułów nie jest związany z zaprezentowaną na gali Disney & Marvel Games Showcase 2022 produkcją, której głównymi bohaterami będą Kapitan Ameryka oraz właśnie Czarna Pantera.

Zobacz także