Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kapitan Ameryka i Czarna Pantera w II wojnie światowej. Gra faktycznie powstaje

Ale nie znamy nawet tytułu.

Podczas imprezy Disney & Marvel Games Showcase potwierdzono oficjalnie, że studio Skydance Media pracuje nad grą z Kapitanem Ameryką i Czarną Panterą. Nie ujawniono jednak nawet tytułu.

Wspomniana dwójka ma być połową zespołu, co wydaje się sugerować jakąś formę kooperacji. „Król, kapitan, żołnierz, szpieg” - głosi traier. Króla i Kapitana znamy. Żołnierz wygląda na „standardowego” wojaka z II wojny światowej, a Szpieg to najwyraźniej wojowniczka z Wakandy.

Wszystko to jednak wyłącznie domysły, ponieważ poza tym teaser nie ujawnia wiele więcej. W dokumentach leżących na biurku jest wzmianka o organizacji Hydra, która posłuży zapewne za przeciwników. Do tego panorama Paryża - czyżby miejsce akcji?

Szczegóły na temat tytułu opisywaliśmy już dzisiaj rano. Prace nadzoruje rzekomo Amy Hennig - szefowa studia Skydance Media, a w przeszłości oraz twórczyni serii Uncharted. Mówiono jednak o duecie, co najwyraźniej nie jest prawdą.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze