Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

MX Nitro i MXGP3 - podwójne atrakcje dla miłośników motorów

Mniej i bardziej realistyczne.

Fani motocrossowych motocykli otrzymają w nadchodzących miesiącach dwie produkcje. Najpierw zagrają w zręcznościowe MX Nitro, by następnie sprawdzić nieco bardziej realistyczne MXGP3 - The Official Motocross Videogame.

Ta pierwsza gra w założeniach przypomina nieco popularne Trials od Ubisoftu, z 40 trasami na całym świecie, karierą, asychroniczym trybem wieloosobowym, szalonymi trickami czy... potyczkami z bossami.

Wzorem wspomnianego Trials, kamerę umieszczono tu z boku, ale opcjonalnie przełączymy się także na widok z oczu postaci. Do tego potyczki z „duchami” innych graczy czy modyfikowanie wyglądu naszego kierowcy.

MX Nitro zadebiutuje już 14 lutego na PC, PS4 i Xbox One.

Następne w kolejce jest dużo poważniejsze MXGP3 - The Official Motocross Videogame, ponownie od włoskiego zespołu Milestone. Premiera wiosną tego roku, na PC, PS4 i Xbox One.

Produkcja bazuje na sezonie 2016 oficjalnych zmagań motocrossowych, a więc oferuje prawdziwe nazwiska czy tory na całym świecie.

Oprawę graficzną napędzi silnik Unreal Engine 4, oferując zmienne warunki pogodowe, dynamiczną deformację podłożą, zmieniającą warunki wyścigu, czy też realistyczne dźwięki silników.

Sprawdzimy się w trybie kariery oraz w szeregu innych, standardowych opcji zabawy, przeznaczonych dla pojedynczego gracza lub dla wielu osób - przez sieć.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze