Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Moment przełomowy dla No Man's Sky - gra ma w końcu "w większości pozytywne" recenzje na Steamie

Jak feniks z popiołów.
  • No Man's Sky w końcu z większością pozytywnych recenzji na Steamie
  • Oznacza to co najmniej 70 proc. dobrych opinii
  • Gra zmagała się z ocenami od momentu premiery

Kiedy No Man's Sky zadebiutowało w 2016 roku, spotkało się z ostrą krytyką graczy, spowodowaną niespełnionymi obietnicami twórców - co przełożyło się też na słabe oceny. Teraz, po pięciu latach i licznych aktualizacjach, studio Hello Games może się wreszcie pochwalić „w większości pozytywnymi” recenzjami na Steamie.

Mowa o kategorii „wszystkie recenzje”, która bierze pod uwagę opinie wystawione od premiery. Jest jeszcze grupa „ostatnich recenzji”, opisująca tylko ostatnie 30 dni. W tym drugim przypadku No Man's Sky od dawna figurowało jako świetna produkcja, problem stanowił jednak ogólny zbiór ocen, które trudno było poprawić ze względu na problematyczny start.

Teraz nastąpił moment przełomowy. „W większości pozytywne” recenzje oznaczają, że dobrych opinii jest co najmniej 70 procent. O zaliczeniu kroku milowego poinformował sam Sean Murray - twarz No Man's Sky i główny producent.

Można powiedzieć, że No Man's Sky po premierze osiągnęło samo dno - była to jedna z nielicznych gier, która figurowała na platformie Valve z „przytłaczająco negatywnymi” recenzjami. Następnie udało się poprawić opinię do „mieszanych” i właśnie z takimi tytuł Hello Games widniał w katalogu Steam przez większą część ostatnich pięciu lat.

Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem gry na PC, to z przyjemnością informujemy, że No Man's Sky jest aktualnie przecenione o 50 proc. na Steamie - w sam raz na świętowanie dobrych recenzji.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze