Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mocna promocja na premierę SkyShowtime w Polsce. Abonament za połowę ceny

Niecałe trzynaście złotych.

Platforma SkyShowtime właśnie wystartowała w Polsce i w związku z tym przygotowała specjalną ofertę „Za pół ceny na zawsze”. Z promocji mogą skorzystać wszyscy nowi użytkownicy.

To oznacza, że za miesięczny abonament zapłacimy 12,49 złotych zamiast 24,99 złotych. Zaznaczmy jednak, że oferta nie jest dostępna w ramach subskrypcji rocznych, a zniżka będzie obowiązywać aż do pierwszej rezygnacji z usługi. Kolejne umowy będą już zawierane na podstawie pełnej ceny. Ponadto za nowego użytkownika uważa się osoby, które pomyśle ukończą proces rejestracji w serwisie SkyShowtime między 14 lutego a 28 marca.

Abonent może anulować subskrypcję w dowolnym momencie bez poniesienia dodatkowych kosztów. SkyShowtime oprócz Polski wystartowało również w tym samym czasie w Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Serwis będzie dostępny w sumie w dwudziestu krajach.

SkyShowtime jest już w Polsce

Platforma przygotowała na start kilkanaście filmów i seriali. Co więcej, niedawno zakupiła dwadzieścia jeden oryginalnych produkcji HBO Max, dzięki czemu w bibliotece serwisu znajdzie się wiele regionalnych produkcji takich jak: „Głodni razem”, „Foodie Love”, „Hackerville”, „No Activity”, „One True Singer”, „Knutby: Módl się, słuchaj i zabijaj”, „Ruxx”, „Sukces”, „Cała reszta”, „Nieświadomi”, „Trefny szmal”, „Witamy na odludziu”, „Miasto niedźwiedzia”, „Przybysze”, „Kamikaze”, „Pożądanie” i „Informator”.

Zobacz także:

O autorze
Komentarze