Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

SkyShowtime - premiera, od kiedy w Polsce, cena

Platforma wystartuje w lutym.

Oficjalnie, nowa platforma streamingowa SkyShowtime wystartuje 14 lutego w Polsce. Serwis potwierdził także cenę za miesięczną subskrypcję.

Koszt miesięcznego abonamentu w naszym kraju będzie wynosić 24,99 zł. Dla porównania, w przeliczeniu na złotówki Portugalczycy płacą 24 zł, Szwedzi i Finowie około 33 zł, a Duńczycy 43,5 zł. Platforma SkyShowtime poinformowała, że oprócz Polski wystartuje w tym samym czasie w Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Serwis będzie dostępny w sumie w dwudziestu krajach.

SkyShowtime dostarczy produkcje od Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation czy Paramount+

Warto także przypomnieć, że SkyShowtime ogłosiło w tym roku zakup dwudziestu jeden oryginalnych produkcji HBO Max. Wśród nich znalazła się między innymi polska produkcja „Warszawianka” z Borysem Szycem w roli głównej. Scenariusz do produkcji rozpisał popularny autor książek, Jakub Żulczyk. Pisarz ma na swoim koncie chociażby „Ślepnąc od świateł”, „Wzgórze psów” czy „Radio Armageddon”.

Zobacz także:

O autorze
Komentarze