Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect Legendary Edition ocenione przez agencję z Korei Południowej

Remaster coraz bliżej?

W bazie koreańskiej agencji, która przyznaje kategorie wiekowe grom, odnaleziono Mass Effect Legendary Edition.

Jak pisze serwis Gematsu, z informacji ujawnionych przez wspomnianą agencję - odpowiednika europejskiego PEGI i amerykańskiego ESRB - wynika, że oceny produkcji dokonano w połowie września. Brakuje jednak wzmianki o platformach docelowych.

Według niepotwierdzonych doniesień, Mass Effect Legendary Edition to nazwa zestawu remasterów trzech pierwszych odsłon serii. Początkowo kolekcja miała ukazać się w tym roku, ale niedawno pojawiły się sugestie, że premierę przesunięto na początek 2021 roku.

Przyczyną opóźnienia są podobno problemy z odświeżeniem pierwszej części cyklu - kłopoty dotyczą ponoć grafiki i mechanizmów rozgrywki. Gra rzekomo jakością odstaje od pozostałych tytułów z pakietu i twórcy obawiają się, że odstraszy graczy od innych produkcji.

Spekuluje się, że do zapowiedzi zestawu może dojść 7 listopada, który jest tak zwanym Dniem N7 - corocznym świętem skierowanym do fanów serii Mass Effect.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze