Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marzysz o pracy w branży gier? CD Projekt Red organizuje płatne letnie staże

Wystarczy postawić pierwszy krok.

Legendarne polskie studio CD Projekt Red ogłosiło nabór na letnie staże dla osób marzących o pracy przy produkcji gier. Potrzeba zarezerwować sobie sporo czasu, ponieważ praktyki odbywać się będą w pełnym wymiarze godzin, ale za to są płatne.

To świetna okazja dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił przy produkcji gier. Jak czytamy na oficjalnej stronie CD Projekt Red, podczas wakacyjnego staży będzie można poznać specyfikę pracy w branży gamingowej oraz na własne oczy zobaczyć, jak tworzenie gier wygląda od środka. Uczestnicy programu otrzymają wsparcie dedykowanych opiekunów oraz zaczerpną wiedzy od najlepszych specjalistów w kraju i na świecie.

Jeżeli chcecie skorzystać z oferty i ubiegać się o staż w CD Projekt Red, to musicie spełnić kilka warunków. Przede wszystkim program przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które skończyły 18 lat i dysponują świadectwem maturalnym lub są w trakcie studiów wyższych. Należy też wykazać się świetną znajomością języka angielskiego, ponieważ zespół składa się z przedstawicieli wielu kultur pochodzących z różnych miejsc.

Staż jest płatny i odbywać się będzie od początku lipca do końca września w pełnym wymiarze godzin, czyli w pracy spędzimy 40 godzin tygodniowo (8 godzin dziennie). Wachlarz zagadnień, którymi można zająć się podczas praktyk, jest dość szeroki i obejmuje: Design & Creation, programowanie, IT, prawo i podatki, zarządzanie i finanse, marketing i public relations oraz różnorodność kulturowa i integracja.

Aplikacje można składać do 31 marca poprzez zakładkę Kariery na stronie CD Projekt Red. Na stronie z ofertami pracy należy rozwinąć menu Rola po prawej stronie i wybrać Internship (staż) z interesującej nas dziedziny, a następnie rozwinąć czerwoną zakładką Operations. Stąd można już aplikować na konkretne stanowisko - oferty związane z letnimi stażami opisane są jako Red Summer Internship.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze