Skip to main content

Marvel chce mocno rozpocząć przyszły rok. Serial „Echo” otrzymał datę premiery

Chodzi o spin-off „Hawkeye”.

W ostatnim czasie narosło sporo niejasności wokół serialu „Echo”, będącego spin-offem „Hawkeye”. Produkcja miała zadebiutować pod koniec listopada, ale według najnowszych doniesień tak się nie stanie. Marvel chce bowiem mocno rozpocząć przyszły rok i przesunął datę premiery tytułu o niecałe dwa miesiące.

Sprawę ujawnił amerykański organ zajmujący się prawami autorskimi - US Copyright Catalog. Na portalu widnieje informacja, że „Echo” pojawi się w katalogu platformy Disney+ dokładnie 10 stycznia. Zaznaczmy, że nie zostało to oficjalnie potwierdzone przez wytwórnię, ale jest to data, o której spekuluje się od dawna.

Główną bohaterką „Echo” będzie Maya LopezZobacz na YouTube

Warto zauważyć, że zgodnie z zapowiedzą Kevina Feige’a - szefa Marvel Studios - wszystkie odcinki serii wkroczą do streamingu tego samego dnia. Pozwoli to widzom na binge-watching (zjawisko kompulsywnego oglądania filmów lub odcinków seriali podczas jednej sesji lub w krótkim czasie), który często stosują chociażby użytkownicy Netflixa. Dla Marvela to jednak nowość.

- W „Hawkeye'u” przedstawiliśmy widzom Mayę Lopez, w którą wcieliła się Alaqua Cox - powiedział Feige, cytowany przez portal Deadline. - Bohaterka wróci, żeby się zemścić w „Echo”, limitowanym serialu od grupy rdzennych scenarzystów, reżyserów i aktorów. To pierwszy raz, gdy nasz serial zadebiutuje w całości.

Przypomnijmy, że jeszcze w tym roku na Disney+ pojawi się drugi sezon „Lokiego”.

Zobacz także