Skip to main content

Debiut 2. sezonu „Lokiego” na Disney+ coraz bliżej. Jest nowa zapowiedź

Pozwala przyjrzeć się postaci O.B.

Niedługo powrócimy do Filmowego Uniwersum Marvela za sprawą drugiego sezonu „Lokiego”. Z tej okazji studio opublikowało nową zapowiedź. Co ciekawe, materiał jest w całości poświęcony postaci O.B., w którego wciela się Ke Huy Quan.

Przypomnijmy, że wspomniany aktor jest laureatem Oscara za film „Wszystko wszędzie naraz”, gdzie sportretował drugoplanowego bohatera o imieniu Waymond Wang. Teraz z kolei zadebiutuje w „Lokim”, którego pierwsza odsłona została ciepło przyjęta przez widownię.

O.B. to uzdolniony technik potrafiący wszystko naprawić. Pracuje na co dzień w organizacji TVA, strzegącej właściwego biegu linii czasowej. Jego umiejętności szczególnie przydadzą się bogu oszustw.

Ke Huy Quan charakteryzuje się energiczną ekspresją, która z pewnością nada unikalnego sznytu O.B.Zobacz na YouTube

Zauważmy, że drugi sezon serialu ponownie będzie eksplorować temat Multiwersum, zabierając fanów do alternatywnej rzeczywistości. Główny bohater (w tej roli oczywiście Tom Hiddleston) podejmie współpracę z agentem Mobiusem (w tej roli Owen Wilson), aby odnaleźć Sylvię Laufeydottir (Sophia Di Martino). Kobieta jest bowiem zbuntowanym żeńskim wariantem Lokiego. Na swojej drodze spotkają jednak jedną z wersji Kanga Zdobywcy - naukowca Victora Timely'ego.

„Loki” zadebiutuje na platformie Disney+ według tradycyjnej formy. Pierwszy odcinek pojawi się w streamingu 6 października, a kolejne będą emitowane co tydzień. Showrunnerem serii jest Michael Waldron, współautor także scenariuszy do wszystkich najnowszych epizodów.

Zobacz także