Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

League of Legends doczeka się narzędzia treningowego

Tryb do ćwiczenia umiejętności.

Deweloperzy ze studia Riot Games zapowiedzieli narzędzie treningowe dla gry League of Legends. W praktyce będzie to oddzielny tryb, który pozwoli doskonalić użytkownikom swoje umiejętności.

Obecnie, by testować bohaterów i zastosowanie zdolności oraz przedmiotów, należy po prostu uruchomić grę z botami. Nie jest to jednak najwygodniejsze rozwiązanie, gdyż bierzemy udział w normalnym meczu - trzeba więc czekać na pojawienie się stworków i zarabiać złoto.

Narzędzie treningowe odda w ręce graczy szereg opcji. Jednym kliknięciem teleportujemy się w dowolne miejsce na mapie, albo sprawimy, że pojawią się potwory.

Również testowanie przedmiotów będzie prostsze - nie trzeba ich kupować. Uruchamiamy tylko odpowiednie menu i dobieramy zestaw broni i akcesoriów, który chcemy sprawdzić w boju.

„To sala gimnastyczna, na której możecie doskonalić farmienie stworów na 1 poziomie, wykonywanie ganków we wczesnej fazie gry albo mechanikę gry Riven” - opisują deweloperzy.

„To proste, nieskomplikowane środowisko dla jednego gracza, które umożliwia testowanie takich rzeczy, jak sprawdzanie Błysku przez ściany albo tego, czy dacie radę w pojedynkę smokowi z użyciem określonego zestawu przedmiotów bez konieczności marnowania godzin w grach zwykłych”.

League of Legends dostępne jest tylko na PC. To darmowa gra typu MOBA.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze