Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kultowe Call of Duty 2 doczeka się remastera?

Activision podobno rozważa odświeżenie starszych części serii.

Activision rozważa odświeżenie starszych części Call of Duty, w tym kultowej drugiej odsłony serii - wynika z nieoficjalnych doniesień.

Źródłem wieści jest niejaki RalphsValve - renomowany leaker, który w przeszłości informował o wówczas niepotwierdzonym Modern Warfare 2 od studia Infinity Ward.

Teraz internauta przekonuje, że Activision zastanawia się nad wydaniem remasterów starszych odsłon cyklu. Aktualnie pod uwagę brane są ponoć odświeżone wersje pierwszego i drugiego Call of Duty oraz World at War od Treyarch.

RalhpsValve twierdzi, że odnowionymi edycjami wcześniejszych gier szefostwo koncernu chce wypełnić lukę między premierami pełnoprawnych części. Przypomnijmy bowiem, że według innych doniesień, w 2023 roku zabraknie dużej produkcji z serii.

Leaker zaznacza, że nie jest jasne, czy remastery ukażą się z trybami sieciowymi. Wszystko zależy podobno od powodzenia Modern Warfare 2 i Warzone 2 - jeżeli odniosą sukces, odświeżone wersje starszych odsłon najpewniej nie otrzymają multiplayera.

To nie wszystko, ponieważ jak dodaje internauta, rozważane jest też wydanie odnowionej edycji Call of Duty 4: Modern Warfare na Switchu. Oczywiście wszystkie wieści nie są na razie potwierdzone.

Read this next