Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Krzyk 6” z nową zapowiedzią. Ghostface nie bierze jeńców

Premiera horroru już 10 marca.

Paramount Pictures opublikowało nowy zwiastun filmu „Krzyk 6”. W materiale widzimy, jak główni bohaterowie próbują uciec spod noża Ghostface’a, który nie zamierza brać jeńców. Premiera horroru już 10 marca.

Przypomnijmy, że akcja najnowszej części znanej serii przenosi się z malutkiego Woodsboro do Nowego Jorku, gdzie bohaterowie będą chcieli zaznać spokoju i odnaleźć stabilizację. Nowy rozdział życia jednak wcale nie będzie taki sielankowy, ponieważ do miasta zawitał dobrze znany i przerażający Ghostface, który szuka kolejnych ofiar.

Cover image for YouTube videoScream VI | Big Game Spot (2023 Movie)
Ghostface rozpocznie krwawe łowy w filmie „Krzyk 6”

W rolach głównych zagrają Jenna Ortega, Courteney Cox, Hayden Panettiere, Dermot Mulroney, Henry Czerny, Liana Liberato i Melissa Barrera. Ostatnia z wymienionych aktorek przyznała ostatnio, że ma to być najbardziej krwawa odsłona cyklu. Twórcy filmu Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, którzy byli odpowiedzialni również za „piątkę”, rzekomo tym razem nie chcieli się w niczym ograniczać.

- Reżyserzy zawsze zabiegali o to, by przelewało się więcej krwi i potu - powiedziała artystka w rozmowie z portalem Collider. - Zawsze chcieli więcej. Kręcąc ostatni „Krzyk”, trochę się powstrzymywali, bo chcieli uszanować poprzednie odsłony serii, ale teraz poszli na całego. Ten film będzie prawdopodobnie sto razy brutalniejszy i bardziej krwawy niż poprzedni.

Warto wspomnieć, że tym razem w produkcji nie wystąpi Neve Campbell, która była związana z marką od 1996 roku. Gwiazda odrzuciła zaproponowane warunki finansowe.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze