Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny Battlefield jednak w czasach II wojny światowej? - raport

Nie tylko Bad Company 3.

Powstaje nowa część serii Battlefield, debiutująca prawdopodobnie w 2018 roku, która zabierze graczy na fronty II wojny światowej - twierdzi anonimowy użytkownik YouTube, który w marcu 2016 roku ujawnił istnienie Battlefielda 1.

We wtorek, 12 grudnia, opublikowaliśmy informację dotyczącą Battlefield: Bad Company 3 - który miałby zadebiutować w przyszłym roku. Autor filmu ujawniającego ten tytuł dotarł jednak do kolejnych źródeł i musiał zaktualizować swój przekaz.

Według informatora, powstają więc dwie odsłony cyklu - co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę, że cykl produkcyjny każdej części to często co najmniej 2 lata. DICE Sweden ma zajmować się ujawnioną dziś nieoficjalnie grą, a DICE LA pracuje podobno nad Bad Company 3.

Nie jest pewne, która gra zadebiutuje w 2018 roku, ale niektórzy twórcy z YouTube związani z marką Battlefield sugerują, że będzie to właśnie strzelanka w realiach II wojny światowej

.
AlmightyDaq przekazuje informacje o nowej odsłonie Battlefielda - gameplay z Battlefield 4

Szczegóły nie są jeszcze znane. Źródło autora powyższego filmu - osoba związana z EA - twierdzi jednak, że gra ma zaoferować wyłącznie mikropłatności związane z przedmiotami kosmetycznymi.

Poza tym, DICE Sweden bazuje na Battlefield 1 tworząc nową odsłonę, co ma sens, ponieważ duża liczba broni automatycznej i tak sprawia, że odsłona z 2016 roku jest nieco bardziej nowoczesna, niż sugerowałyby realia I wojny światowej.

Komentarze