Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy Battlefield to Bad Company 3 w okresie wojny w Wietnamie - raport

Z rozbudowaną modyfikacją broni.

W 2018 roku - najprawdopodobniej jesienią, zgodnie z tradycją - ukaże się nowy Battlefield. Według nieoficjalnych doniesień, będzie to gra z podtytułem Bad Company 3.

Źródłem informacji jest anonimowy YouTuber - AlmightyDaq. Nie byłby może osobą godną zaufania, gdyby nie fakt, że w marcu 2016 roku ujawnił wiele szczegółów na temat Battlefield 1 przed oficjalnym ujawnieniem gry.

Akcja ma rozgrywać się w czasie wojny wietnamskiej oraz po tym konflikcie - twórcy nie postawią na dużą zgodność z faktycznymi wydarzeniami historycznymi.

Wśród dostępnych w momencie premiery trybów rozgrywki mają znaleźć się Podbój, Szturm, Operacje, Dominacja, Drużynowy DM, a także Squad Obliteration ze zmaganiami 5 na 5.

Rozgrywka ma podobno skupiać się na nieco mniejszej skali starć - zamiast klimatu „wojny totalnej” - i przypominać Bad Company 2, czy też mapy w stylu Grand Bazaar z Battlefielda 3.

DICE ma też przygotować rozbudowany system modyfikacji broni z epoki Zimnej Wojny i wojny wietnamskiej. System ma być zbliżony do tego, co otrzymaliśmy w Battlefield 4.

Autor materiału ujawnia informacje pochodzące podobno od pracowników EA (film bez fragmentów rozgrywki z nowego Battlefielda)

Wreszcie, dostępnymi klasami miałyby być: Inżynier, Wsparcie, Szturmowiec i Zwiadowca.

AlmightyDaq zaznacza też, że EA nie planuje obecnie żadnego systemu związanego z mikropłatnościami. Ma to zapewne związek z niezbyt ciepłym przyjęciem takich rozwiązań w Star Wars Battlefront 2.

Komentarze