Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejni wiedźmini testują The Witcher: Monster Slayer. Wkrótce premiera w Polsce?

Australijczycy już grają na Androidzie.
  • Gra trafia na system Android - choć tylko w Australii
  • Po zakończeniu testów odbędzie się globalna premiera

The Witcher: Monster Slayer, mobilna gra wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość, trafiła do kolejnego regionu świata - zadebiutowała w Australii, w wersji na system Android. Odpowiedzialne za produkcję studio Spokko uspokaja, że kiedy zakończą się testy głównych funkcji, gra ukaże na kolejnych rynkach, w tym w Polsce.

To pierwsza premiera gry w wersji na urządzenia z systemem Android. Wcześniej ukazała się tylko na iOS - oczywiście w wybranych krajach, między innymi Australii, Nowej Zelandii, Rosji, Filipinach czy Malezji.

Gracze z niecierpliwością czekają na globalny debiut Monster Slayer lub chociażby informacje o premierze w kolejnych regionach świata. Pojawiają się też pytania od polskich internautów.

„Będziemy i tam, wciąż jesteśmy w fazie soft-launch i musimy przetestować główne funkcje przed światową premierą” - odpowiadają twórcy na pytanie Polaka na Twitterze.

Pozostałe wpisy twórców pod pytaniami graczy z całego świata również sugerują rychłą premierę. Pojawiają się chociażby odpowiedzi takie jak „Bądź gotów, wiedźminie!” czy „Sprawdzaj nasze ogłoszenia”.

Akcję Monster Slayer osadzono przed wydarzeniami z książek i gier. W trakcie spaceru z telefonem w dłoni początkujący wiedźmini mierzą się z różnymi monstrami, które gra nakłada na rzeczywisty obraz otoczenia. W starciu z potworami przydają się przygotowane wcześniej eliksiry, nałożone na miecze oleje, petardy oraz przynęty.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze