Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejna łatka gry Hitman obiecuje skrócenie czasów ładowania

Oraz nowe wyzwania.

Posiadacze nowej odsłony serii Hitman na PlayStation 4 i Xbox One powinni jeszcze dzisiaj otrzymać dostęp do najnowszej łatki, skupiającej się między innymi na skróceniu czasów ładowania.

Gracze na PC muszą poczekać nieco dłużej, ale łatka ma zadebiutować na komputerach osobistych w „bardzo bliskiej przyszłości” - zapewniają twórcy.

Aktualizacja wprowadza też zestaw wyzwań The Vampire Magician, czyli dziesięć zadań do wykonania w przebraniu tytułowego wampira-iluzjonisty.

Poprawa czasów ładowania obejmuje wczytywanie misji w Paryżu, a Io-Interactive obiecuje, że kontynuuje prace, by jeszcze bardziej skrócić czasy oczekiwania.

Szybsze ma być również wyświetlanie elementów menu. Zajęto się także stabilnością połączenia z serwerami oraz błędem w punktacji i innymi, pomniejszymi usterkami.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Warto przypomnieć, że jeszcze w tym tygodniu mamy poznać datę premiery drugiego odcinka produkcji, przenoszącego akcję do Włoch, do miasta Sapienza.

„Hitman to świetna gra, jedna z lepszych odsłon cyklu. Nawet jeden odcinek oferuje sporo zabawy, o ile nie mamy nic przeciwko powracaniu do tej samej lokacji” - napisał Mateusz w recenzji pierwszego epizodu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze