Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jutro startuje darmowa rozgrywka w Elder Scrolls Online - na PC i PS4

Bezpłatna zabawa do 20 listopada.

Przedstawiciele studia Zenimax Online poinformowali, ze jutro rozpocznie się specjalna akcja, w ramach której do 20 listopada będzie można za darmo pograć w Elder Scrolls Online.

Oferta skierowana jest tylko do posiadaczy PC i PlayStation 4 (do zabawy na platformie Sony nie będzie wymagany abonament PS Plus). Twórcy obiecują jednak, że analogiczne wydarzenie przygotowują dla właścicieli konsol Xbox One, ale szczegółów nie ujawniono.

Osoby, które zdecydują się bezpłatnie wypróbować produkcję, otrzymają dostęp do podstawowej zawartości gry. Zablokowane pozostaną elementy i lokacje z dodatków DLC.

Ponadto po utworzeniu konta, gracze otrzymają na start 500 koron - wirtualnej waluty, którą można przeznaczyć na zakupy w cyfrowym sklepie z poziomu produkcji.

Warto również zaznaczyć, że dokonane podczas darmowej zabawy postępy - utworzone postacie, zgromadzone przedmioty i pieniądze - zostaną zapisane na serwerach. To oznacza, że jeżeli ktoś postanowi nabyć tytuł, będzie mógł bez przeszkód wznowić rozgrywkę.

Akcja Elder Scrolls Online osadzona jest kilkaset lat przed wydarzeniami przedstawionymi w Skyrimie. Użytkownicy zwiedzają wiele regionów kontynentu Tamriel, chronią świat przed demoniczną inwazją i biorą udział w wojnie trzech frakcji.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze