Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Immortals of Aveum - pieczęcie, zamknięte skrzynie, drzwi: jak otworzyć

Otwieranie magicznych zamków.

Świat w grze Immortals of Aveum pełen jest zamkniętych skrzyń lub budynków, w których znaleźć możemy nowe wyposażenie. Większość z nich otworzymy za pomocą magicznych pieczęci, które nierzadko są ukryte. Na tej stronie wyjaśniamy, jak rozwiązywać zagadki środowiskowe z pieczęciami.

Pieczęci przyjmują formę dużych kryształów w jednym z trzech kolorów zaklęć - niebieskim, zielonym lub czerwonym. Aby aktywować daną pieczęć, należy strzelić w nią czarem odpowiadającego jej koloru. Niektóre pieczęcie po trafieniu czarem będą aktywne cały czas, inne po danym czasie się wyłączą - symbolizowane jest to przez kurczący się okrąg widoczny na pieczęci.

Po podejściu do drzwi lub skrzyń zamkniętych pieczęciami, możemy dostrzec na nich piktogramy, jakiego koloru pieczęci potrzebne są do otwarcia przejścia. Wówczas musimy rozejrzeć się po okolicy w poszukiwaniu ukrytych pieczęci.

W poniższym przykładzie, próbujemy otworzyć zamknięte na trzy pieczęcie drzwi: pierwszą i drugą pieczęć znajdziemy zaraz obok, na dwóch filarach. Oznacza to, że brakująca trzecia pieczęć również może znajdować się na filarze gdzieś w okolicy. Znajdziemy ja na wzgórzu nieopodal.

Jednocześnie zauważymy, że wszystkie trzy pieczęcie mają różny czas działania - czerwona działa najdłużej, po niej zielona i na końcu niebieska, która aktywna jest tylko chwilę. Po strzeleniu we wszystkie trzy pieczęcie w takiej kolejności drzwi staną otworem.

Następnie: Immortals of Aveum - animacja, zielone glify: jak używać

Spis treści: Immortals of Aveum - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Immortals of Aveum - crafting: wytwarzanie i ulepszanie ekwipunku

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze