Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Zero Dawn na PC z aktualizacją - twórcy walczą z problemami technicznymi

Rozwiązano jednak tylko część kłopotów.

Guerrilla Games udostępniła pierwszą aktualizację do Horizon Zero Dawn w wersji na PC. Patch 1.01 ma rozwiązać część problemów, z którymi gra boryka się od premiery na Steamie.

Według oficjalnego wpisu twórców, aktualizacja naprawia kilka, „ale nie wszystkie” błędy przy starcie gry, niedziałający mechanizm zwolnionego tempa czy usterki graficzne dla konkretnej - ale niesprecyzowanej - konfiguracji sprzętowej. Horizon Zero Dawn powinno też teraz skuteczniej gromadzić dane diagnostyczne przy wysyłaniu raportu o bugach.

Część graczy, którzy w nazwie profilu Steam mieli znaki specjalne, nie mogła zapisać rozgrywki - tym problemem również zajmuje się wersja 1.01.

Guerrilla Games podkreśla, że to nie koniec naprawy gry. Deweloperzy już pracują nad kolejną aktualizacją, która ma poprawić ogólne działanie Horizon Zero Dawn i problemy związane z ustawieniami graficznymi.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: Guerrilla Games

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze