Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hob od twórców serii Torchlight z nowym trailerem

Z okazji gamescomu.

Twórcy cyklu Torchlight ze studia Runic Games opublikowali nowy zwiastun kolejnego projektu - gry przygodowej Hob. Materiał przygotowano z okazji tegorocznych targów gamescom.

Film zdradza jednak niewiele. W nagraniu pokazano scenę, w której główny bohater aktywuje mechanizm odblokowujący dostęp do kolejnej lokacji.

Projekt zapowiedziano blisko rok temu. Wcielimy się w jegomościa, który pewnego dnia budzi się na zniszczonej planecie. W trakcie rozgrywki będziemy musieli uratować skazany na zagładę świat, który pod ziemią skrywa tajemniczą maszynerię.

Autorzy podkreślają, że w produkcji nie znajdziemy tekstu i linii dialogowych, zaś kolejne wątki przygotowanej historii mają być ujawniane wraz z postępami w eksploracji, badaniu tajemniczego otoczenia i zamieszkujących je istot.

Hob powstaje z myślą o PC oraz konsoli PlayStation 4. Odpowiedzialni za grę deweloperzy obiecują między innymi „płynną rozgrywkę na padzie, wielowarstwowe zagadki i imponującą grafikę”.

Dokładna data premiery nie jest znana, choć twórcy zaznaczają, że tytuł ukaże się „wkrótce”.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze