Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hideo Kojima w studiu nagraniowym. Prace nad Death Stranging 2 mogą nabierać tempa

Léa Seydoux już działa w budce nagraniowej.

Słowa głównego twórcy nadchodzącego w bliżej nieokreślonym czasie Death Stranding 2 sugerują, że prace nad grą nabierają tempa. Być może nie będziemy musieli czekać na premierę tak długo, jak przypuszczaliśmy.

Death Stranding 2 zapowiedziano podczas ostatniej ceremonii wręczenia The Game Awards, czyli na początku grudnia ubiegłego roku. Enigmatyczny zwiastun nie zdradził zbyt wiele i nie wskazywał nawet przybliżonego roku premiery, jednak wzbudził wśród fanów wiele emocji. Sam Hideo Kojima nie szczędzi jednak pewnych detali, które sugerują, że jego kolejny tytuł będzie bardzo filmowy.

Jak zauważył portal GamesRadar, Kojima za pośrednictwem swojego japońskiego konta na Twitterze zasugerował, że rozpoczęły się nagrania do Death Stranding 2, a także udostępnił kilka zdjęć zza kulis powstawania produkcji.

Pierwsze zdjęcie pokazuje drzwi do pokoju nagraniowego. Na pozostałych widzimy ciekawy headset do przechwytywania mimiki twarzy, francuską aktorkę Léę Seydoux (Fragile) przed mikrofonem oraz techników z zespołu Kojima Productions. Co prawda wpisowi nie towarzyszy żaden komentarz autora, jednak fotografie nie pozostawiają wątpliwości, że rozpoczęto nagrywanie dialogów do gry.

Na jakim etapie produkcji znajduje się zatem najnowsza gra Kojimy? Trudno to jednoznacznie stwierdzić, choć w branży często nagrania zaczyna się od tych najważniejszych. Widząc odtwórczynię roli Fragile w budce nagraniowej można przypuszczać, że to dopiero początek prac nad udźwiękowieniem dialogów. Możliwe jednak, że niedawne pogłoski o domniemanej premierze Death Stranding 2 w 2024 roku stają się odrobinę bardziej prawdopodobne.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze