Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hideo Kojima reaguje na informacje o Death Stranding 2. Wymowne zdjęcia z Normanem Reedusem

„Idź do swojego pokoju, przyjacielu”.

Wczoraj Norman Reedus, który wciela się w głównego bohatera Death Stranding, ujawnił, że trwają prace nad kontynuacją. Na wypowiedź aktora zareagował Hideo Kojima.

Japończyk jest jednym z głównych twórców i pomysłodawców specyficznego projektu. Deweloper stoi na czele założonego przez siebie studia Kojima Productions.

Kojima udostępnił na Twitterze wpis, który - biorąc pod uwagę czas publikacji i treść - jest najprawdopodobniej reakcją na wypowiedź Reedusa o Death Stranding 2. Wiadomość zawiera trzy wymowne fotografie.

Na jednym ze zdjęć widzimy Japończyka z kijem w ręku. Inna ilustracja przedstawia Japończyka stojącego nad aktorem z zamiarem zadania ciosu. „Idź do swojego pokoju, przyjacielu” - napisał dodatkowo deweloper.

Same fotografie to nawiązanie do podobnej sceny z serialu The Walking Dead z udziałem postaci granej przez artystę. Kojima najpewniej w żartobliwy sposób chciał pokazać, że zamierza „ukarać” Normana Reedusa za ujawnienie faktu, że trwają prace nad Death Stranding 2.

Natomiast we wspomnianej wypowiedzi - o której pisaliśmy wczoraj - aktor nie zdradził żadnych szczegółów na temat projektu. Wyjawił jedynie, że prace nad grą zaczęły się „dopiero co”, niewykluczone więc, że tytuł znajduje się na wczesnym etapie rozwoju.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze