Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hideo Kojima reaguje na informacje o Death Stranding 2. Wymowne zdjęcia z Normanem Reedusem

„Idź do swojego pokoju, przyjacielu”.

Wczoraj Norman Reedus, który wciela się w głównego bohatera Death Stranding, ujawnił, że trwają prace nad kontynuacją. Na wypowiedź aktora zareagował Hideo Kojima.

Japończyk jest jednym z głównych twórców i pomysłodawców specyficznego projektu. Deweloper stoi na czele założonego przez siebie studia Kojima Productions.

Kojima udostępnił na Twitterze wpis, który - biorąc pod uwagę czas publikacji i treść - jest najprawdopodobniej reakcją na wypowiedź Reedusa o Death Stranding 2. Wiadomość zawiera trzy wymowne fotografie.

Na jednym ze zdjęć widzimy Japończyka z kijem w ręku. Inna ilustracja przedstawia Japończyka stojącego nad aktorem z zamiarem zadania ciosu. „Idź do swojego pokoju, przyjacielu” - napisał dodatkowo deweloper.

Same fotografie to nawiązanie do podobnej sceny z serialu The Walking Dead z udziałem postaci granej przez artystę. Kojima najpewniej w żartobliwy sposób chciał pokazać, że zamierza „ukarać” Normana Reedusa za ujawnienie faktu, że trwają prace nad Death Stranding 2.

Natomiast we wspomnianej wypowiedzi - o której pisaliśmy wczoraj - aktor nie zdradził żadnych szczegółów na temat projektu. Wyjawił jedynie, że prace nad grą zaczęły się „dopiero co”, niewykluczone więc, że tytuł znajduje się na wczesnym etapie rozwoju.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Death Stranding

PS4, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze