Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje Death Stranding 2. Plany ujawnił sam Norman Reedus

Kilka słów za dużo?

Wygląda na to, że aktor Norman Reedus ujawnił przedwcześnie, że pracuje nad Death Stranding 2, sequelem produkcji z 2019 roku.

Na oficjalne potwierdzenie musimy poczekać. Odtwórca głównej roli w pierwszej produkcji rozmawiał z magazynem Leo Edit, gdzie - jak się wydaje - powiedział kilka słów za dużo.

- Dopiero co zaczęliśmy drugą część - zapewnił.

Aktor opowiadał dalej, w jaki sposób zaangażował się w prace nad „jedynką”. Jak się okazuje, polecił go reżyser Guillermo Del Toro, dobry znajomy Hideo Kojimy.

- Guillermo Del Toro, u którego debiutowałem, zadzwonił i powiedział: „Jest taki koleś, nazywa się Hideo Kojima. Zadzwoni do ciebie i powiedz po prostu: tak”. Zapytałem, co ma na myśli. Odparł: „Nie bądź dupkiem, powiedz: tak”.

Wtedy jeszcze chodziło także o nową odsłonę Silent Hill, która została jednak anulowana. Słynny twórca najwyraźniej pochwalił się również planami na Death Stranding.

- Byłem oczarowany tym, co mi pokazał. Zgodziłem się od razu. To nie był Pacman, a coś realistycznego, futurystycznego, skomplikowanego i pięknego. Kompletnie mnie oczarowało.

- Ukończenie sesji nagraniowych zajęło dwa czy trzy lata. To sporo pracy - wspomina Reedus. - A potem gra się ukazała i zdobyła wszystkie te nagrody, była wielkim wydarzeniem, więc zaczęliśmy drugą część.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Death Stranding

PS4, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze