Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo Infinite - misja Upadek: Posterunek Tremoniusa

Spotkaj się z pilotem i zabezpiecz posterunek.

Po walce z Tremoniusem w etapie Podpokład będziesz musiał jeszcze zdobyć posterunek zlikwidowanego przeciwnika, by w ten sposób zapewnić sobie pierwszą bazę wypadową i punkt szybkiej podróży - choć nie będziesz z niego korzystał zbyt często. Na początku trzeba jednak spotkać się z pilotem.


Na tej stronie:


Na powierzchnię

Pierwszą rzeczą, jaką zobaczysz po wjechaniu windą, będzie skrzynka z rdzeniem Spartanina (1). Podejdź i zbierz rdzeń. Rdzenie to punkty ulepszeń, które wykorzystujesz do rozwoju postaci.

Ruszaj dalej korytarzem. Gdy skręcisz w prawo, spotkasz paru podstawowych wrogów. Możesz strzelić w pojemniki (2) wybuchowe, by zadać obrażenia paru przeciwnikom naraz.

Przejdź dalej, by w sali po prawej użyć terminalu (3). Zacznie się scenka, w której przedstawi ci się przywódca Wygnańców.


Zabezpiecz lądowisko

Po scence otworzy się brama i po raz pierwszy trafisz na powierzchnię pierścienia. Twoim celem jest pokonanie wrogów na zewnątrz i dotarcie na lądowisko (4).

Walcz z przeciwnikami i pamiętaj, by używać skanera (Z lub d-pad w dół). Dzięki temu podświetlisz nie tylko cel misji, ale przede wszystkim broń, granaty i skrzynie z uzupełnianiem amunicji. Elementy te podświetlą się na niebiesko (5), a widać je też przez ściany.

Kiedy dostaniesz się na lądowisko, musisz tylko pokonać wszystkich przeciwników, a potem użyć terminala (6), żeby aktywować i przejąć ten posterunek. Zobaczysz też nowe cele na mapie.

Na miejsce przyleci pilot. Możesz się jeszcze rozejrzeć dookoła, jeśli chcesz. Żeby kontynuować fabułę i polecieć do miejsca nowej misji, musisz wejść na pokład statku.

Następnie: Halo Infinite - misja Blokada: Przywrócenie

Spis treści: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Halo Infinite - misja Upadek: Podpokład

O autorze
Komentarze