Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo Infinite - misja Kontakty: Iglica

Budowla Prekursorów.

Po wizycie w Konserwatorium i końcowej scence od razu zobaczysz swój następny cel. Wielki budynek Prekursorów pojawi się całkiem niedaleko. Musicie się tam udać, podążając za Heroldką, by poznać znaczenie tej struktury i zorientować się, do czego może zostać wykorzystana przez Wygnańców i ich nowych sojuszników.


Na tej stronie:


Wejdź do Iglicy

Droga do Iglicy (1) jest całkiem krótka. To tylko kilkaset metrów, więc możesz tam pobiec - albo też przejąć pobliską bazę, by przy okazji załatwić punkt szybkiej podróży.

Gdy zbliżysz się do celu, radzimy wspiąć się - dzięki lince - na wystające elementy (2) struktury i przejść nimi do końca. W ten sposób zyskasz świetny punkt obserwacyjny i strzelniczy z widokiem na wrogów na dole.

Może cię zdziwić, że wrogów jest na głównym placu pod Iglicą tylko dwóch, jednak to wyjątkowo wytrzymali i silni Łowcy (3) z potężnymi wyrzutniami plazmy. Trzymaj od nich dystans, celuj w głowę i używaj granatów, kiedy tylko możesz.

Po walce musisz tylko aktywować windę (4). Na górze, w Iglicy, nie będzie przeciwników. Musisz tylko iść korytarzem, słuchać Broni i dotrzeć oraz użyć kolejnego terminalu (5).

Pojawi się mały dron - Adiutant Decyzji. Musicie po prostu za nim podążąć. Droga jest liniowa i wystarczy tylko iść za dronem.


Adiutant Decyzji

Gdy dotrzecie na górę Iglicy, musisz użyć terminalu (6). Adiutant będzie jednak niezadowolony z tego, co planujecie zrobić i zmieni się w większego drona. Musisz go pokonać.

Najlepszą bronią na tego wroga jest Promień strażnika (7). Znajdziesz ją na każdym stojaku na tej arenie. Wszystkie kolumny są bardzo przydatne - chowaj się za nimi, gdy boss używa lasera.

Musisz strzelać w cztery ramiona bossa (8). W jednym czasie skupiaj się na jednym ramieniu z działkiem, aż w końcu zostanie zniszczone - wtedy boss na chwilę nieruchomieje.

Po każdym zniszczonym działku boss używa lasera, ale wystarczy okrążać kolumny, by unikać obrażeń. Pamiętaj też, by na końcu celować w oko drona, by zadawać obrażenia.

Kiedy pokonasz bossa, ponownie spróbuj aktywować terminal. Tym razem się uda. Zacznie się dłuższa scenka.

Następnie: Halo Infinite - misja Cmentarzyska: Pelikan Unieszkodliwiony

Spis treści: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Halo Infinite - misja Kontakty: Konserwatorium

O autorze
Komentarze