Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA Vice City - Kody, Tipsy

Bronie, nieśmiertelność, samochody i dodatkowe efekty - wszystkie kody do GTA Vice City.

Tak jak w innych odsłonach serii, w GTA Vice City - a także w remasterze, GTA Trilogy z 2021 roku - możesz wykorzystać szereg kodów, które możesz wpisać w trakcie rozgrywki. Miej jednak na uwadze, że niektórych nie można wyłączyć - zapisz rozgrywkę przed stosowaniem ich.

Poniżej znajdziesz sposoby na uzyskanie nieśmiertelności, zdobycie wszystkich broni czy różnych pojazdów. Nie brakuje także kodów na wywołanie określonych efektów - jak niska grawitacja, zmiana pogody czy wyposażenie przechodniów w broń.

Uwaga - korzystanie z kodów uniemożliwia zdobywanie osiągnięć. Miej to na uwadze jeśli zależy ci na ich odblokowaniu.


GTA Vice City - kody na PC

Tutaj znajdziesz wszystkie kody do wersji na PC. By je wykorzystać, musisz po prostu wpisać ciąg znaków w odpowiedniej kolejności. Staraj się to robić płynnie, bez dłuższych przestojów pomiędzy kolejnymi literami - w przeciwnym wypadku kod może nie zadziałać.


GTA Vice City - kody na PS4, PS5, PlayStation

Pod tym linkiem znajdziesz z kolei kody w wersji na konsole Playstation - zarówno PS4 jak i PS5. Kody wprowadzaj za pomocą pada kierunkowego (d-pad) i przedstawionych przycisków. Tutaj także liczy się płynność - nie może być zbyt długich przestojów pomiędzy kolejnymi przyciskami.


GTA Vice City - kody na Xbox Series S/X, Xbox One

Na koniec prezentujemy kody w wersji na konsole Microsoft - Xbox Series S i X, a także Xbox One. Tutaj także musisz wykorzystać pad kierunkowy i określone przyciski.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze