Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Big Smoke, Sweet i Kendl: ucieczka przed gangiem

Pogrzeb matki CJ, pościg gangu Ballas.

Big Smoke to misja w GTA San Andreas, która ogranicza się jednak do przerywnika filmowego. Zaraz po nim rozpoczyna się kolejna, Sweet i Kendl, która jest pełnoprawnym zadaniem w grze.

Etap Big Smoke rozpocznie się automatycznie po tym, jak wejdziesz do domu CJ w trakcie misji Początki. Jest to dość długa scena przerywnikowa, podczas której poznasz kilka postaci, między innymi tytułowego Big Smoke'a.

Po zakończeniu sceny zaczniesz już pełnoprawną misję Sweet i Kendl. Po kolejnej serii scen przerywnikowych odzyskasz wreszcie kontrolę nad postacią. Wsiądź na rower (1) za pomocą klawisza F (Y i trójkąt w przypadku wersji konsolowych).

Podążaj za Sweetem (2) oznaczonym niebieskim markerem. Ścigać będzie was samochód z członkami wrogiego gangu w środku. Nie przejmuj się jednak nimi za bardzo i po prostu postaraj się nadażąć za Sweetem i nie spaść z roweru.

Po scenie przerywnikowej znacznik przeniesie się nad Rydera, za którym teraz musisz podążać. Po krótkiej przejażdżce wrócicie pod dom CJ. Wjedź w czerwone pole by zainicjować kolejną scenę, po której misja ta dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Początki: In the Beginning

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

Następnie: GTA San Andreas - Ryder: fryzjer, napad na pizzerie

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze