Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Okradanie Wuja Sama: atak na bazę wojskową

Kradzież broni z bazy wojskowej.

Okradanie Wuja Sama to kolejne zadanie w GTA San Andreas, które wykonasz na zlecenie Rydera. W trakcie tej misji wtargniesz do bazy wojskowej by wykraść skrzynie z bronią.


Na tej stronie:


Okradanie Wuja Sama - jak odblokować misję

By móc rozpocząć tę misję musisz wpierw ukończyć poprzednie zadanie dla tej postaci, Katalizator. Następnie udaj się do domu Rydera wchodząc na czerwone pole (1) by zainicjować scenę przerywnikową i rozpocząć misję.


Baza wojskowa, kradzież skrzyń, wózek widłowy

Wsiądź do furgonetki razem z Ryderem, a następnie skieruj się do znacznika misji. Zaparkuj samochód w czerwonym polu przy ogrodzeniu i z niego wysiądź. Przeskocz przez mur i strzel w panel kontrolny (2) obok bramy by ją otworzyć.

Poczekaj, aż Ryder wjedzie do bazy wojskowej i przestrzel kolejny panel kontrolny (3) przy bramie budynku, obok którego zaparkował ciężarówkę. Załatw żołnierzy w środku i wsiądź do wózka widłowego (4).

Musisz teraz wykorzystać pojazd do ładowania skrzyń (5). Podjedź do skrzynki, a następnie wykorzystaj klawisze numeryczne 2 i 8 (d-pad w przypadku wersji konsolowych) by obniżać i unosić widły. Podnieś je do góry, nawróć i zbliż się do ciężarówki (6). Skrzynka automatycznie zostanie tam załadowana.

Powtórz cały proces jeszcze pięć razy, by załadować łącznie sześć skrzynek - cztery z nich znajdziesz w magazynie, dwie po za nim. Co jakiś czas wychodź na moment z wózka i likwiduj żołnierzy walczących z Ryderem - strzela on wyjątkowo niecelnie i nie poradzi sobie z przeciwnikami.

Po załadowaniu skrzyń wsiądź do furgonetki i skieruj się do znacznika misji. W pościg rzucą się żołnierze w wojskowych pojazdach (7). Możesz rozkazać Ryderowi by wyrzucił skrzynię, co spowoduje zniszczenie samochodów. W tym celu wciśnij po prostu klakson za pomocą klawisza H (na konsolach wciśnij lewy analog).

Zaparkuj samochód we wskazanym miejscu (czerwone pole), by zainicjować scenę przerywnikową, po której misja ta dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Katalizator: obrabowanie pociągu

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze