Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Katalizator: obrabowanie pociągu

Walka z gangiem Vagos, kradzież paczek z pociągu.

Katalizator to kolejna misja główna w GTA San Andreas, którą rozpoczniesz u Rydera. W jej trakcie musisz dostać się do pociągu i odbić go z rąk gangu Vagos, a potem wykraść przewożony przez niego towar.


Na tej stronie:


Katalizator - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz ukończyć poprzednie zadanie, Domowa inwazja. Po tym wróć Rydera i wejdź na czerwone pole (1) przy jego domu, by zainicjować scenkę przerywnikową i rozpocząć zadanie.


Pociąg, walka z Vagos i Ballas

Wsiądź do podstawionego samochodu razem z Ryderem i udaj się do miejsca oznaczonego na mapie. Znajdziesz tam pociąg (2), przy którym kręci się pełno członków gangu Vagos.

Wybij ich, by zainicjować krótką scenę przerywnikową, po której pojawią się Ballas (3), z którymi jednak nie powinieneś mieć większego problemu. Po walce wejdź w czerwone pole (4) przy pociągu, by na niego wejść i rozpocząć kolejny etap misji.

Musisz teraz celować w samochód Rydera (5) i rzucać w niego skrzynkami - wytyczne odnośnie sterowania (6) znajdziesz w lewym górnym rogu. Musisz w ten sposób trafić łącznie 10 skrzynkami.

Po chwili CJ wróci do samochodu i otrzymasz 3 gwiazdki pościgu policji. Szybko skieruj się do ikonki na mapie, gdzie znajdziesz warsztat (7). Wjedź do środka, by przemalować samochód i zgubić pościg. Cały proces będzie cię kosztował 100$.

Po wszystkim udaj się do miejsca wskazanego przez znacznik misji, by wrócić do dzielnicy głównego bohatera. Wjedź w czerwone pole, by zainicjować scenkę przerywnikową i zakończyć to zadanie.

Poprzednio: GTA San Andreas - Domowa inwazja: kradzież broni

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze