Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Na menedżerskim szczeblu

Kradzież samochodu Alana Crawforda, morderstwo na molo.

Na menedżerskim szczeblu to kolejna misja w GTA San Andreas, którą wykonasz dla OG Loca. W jej trakcie ukradniesz samochód szofera Alana Crawforda, by następnie przeprowadzić zabójstwo na molo.


Na tej stronie:


Na menedżerskim szczeblu

By odblokować tę misję musisz wpierw ukończyć poprzednie zlecenie dla OG Loca, Madd Dogg. Następnie skieruj się do Burger Shota, w którym pracuje postać i wejdź na czerwone pole (1) by rozpocząć to zadanie.


Kradzież samochodu, zabójstwo na molo

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, wsiądź do dowolnego auta i udaj się do miejsca wskazanego przez znacznik misji. Znajdziesz tam czarny samochód (2). Stuknij w niego delikatnie autem, a następnie rozpraw się z kierowcą, który z niego wyjdzie. Wsiądź teraz do wspomnianego samochodu.

Udaj się do najbliższego warsztatu (3), by naprawić samochód. Miejsca te rozpoznasz po czerwonej ikonce klucza na mapie. Na potrzeby tej misji nic nie będzie cię to kosztować.

Teraz skieruj się w stronę nowego znacznika na mapie. Uważaj, by nie uszkodzić samochodu! Gdy dotrzesz na miejsce, zaparkuj auto we wskazanym miejscu (4). Pamiętaj, by ustawić je w tym samym kierunku, jak dwa stojące już tam samochody.

Po scenie przerywnikowej jedź prosto pomiędzy dwoma samochodami - uważaj, by ich nie uszkodzić. W trakcie kolejnej sceny przerywnikowej dosiądzie się do ciebie twój cel. Skieruj się w stronę oznaczonego na mapie pomostu (5). Rozpędź auto i przed samym końcem z niego wyskocz.

Twój cel powinien wpaść do wody podczas krótkiej sceny przerywnikowej, co jednocześnie zakończy tę misję.

Poprzednio: GTA San Andreas - Madd Dogg: kradzież książki rymów

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze