Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Madd Dogg: kradzież książki rymów

Infiltracja willi Madd Dogga, pistolet z tłumikiem.

Madd Dogg to jedna z misji głównych w GTA San Andreas, którą wykonasz dla OG Loca. W jej trakcie wkradniesz się do willi rapera by zdobyć książkę rymów. Jest to także miejsce, w którym zdobędziesz pistolet z tłumikiem.


Na tej stronie:


Madd Dogg - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz wpierw ukończyć poprzednie zadanie dla tej postaci, mianowicie Plaża, dzika plaża. Potem udaj się do OG Loca - wejście (1) znajdziesz przy budynku Burger Shot.


Willa Madd Dogga, skradanie się, pistolet z tłumikiem

Po odzyskaniu kontroli nad postacią skieruj się do willi Madd Dogga, do której prowadzi znacznik misji na mapie. Główną ścieżkę (2) znajdziesz zaraz przy drodze. Przebiegnij przez nią, a następnie znajdź drzwi (3) do posiadłości.

Po wejściu do środka będziesz musiał się skradać. Najlepiej po prostu kucnij przy pomocy klawisza C (wciśnięcie lewego analoga w przypadku wersji na konsole). Podejdź do strażnika (4) i załatw go po cichu za pomocą noża.

Przejdź do kolejnego pomieszczenia. Od tego momentu będziesz widział strażników na mini-mapie - są oni oznaczeni czerwoną ikonką (5). Czubek ikonki pokazuje w którym kierunku są zwróceni - tak długo jak nie będziesz naprzeciw nich, nie będą w stanie cię zauważyć.

Poczekaj aż strażnik (6) przy basenie się oddali i podążaj za nim. Następnie wbiegnij w przejście do kolejnego pomieszczenia.

Tutaj natrafisz na strażnika, który idzie w twoją stronę. Obróć postać w bok i wbiegnij do zaciemnionego pomieszczenia (7). Stań w cieniu, a ikonka twojej postaci (8) na mini-mapie zmieni zabarwienie na niebieskie. Oznacza to, że jesteś niewidoczny dla wrogów.

Poczekaj aż wróg odwróci się plecami do ciebie i idź do korytarza, z którego przyszedł. Tutaj musisz kucnąć za barem (9) i przejść na drugą stronę pomieszczenia. Jeśli twoja postać nie będzie kucać, zauważy ją strażnik.

Odbij tutaj do pomieszczenia po lewej stronie, gdzie znajdziesz pancerz (10). Zbierz go, podejdź kawałek do przodu i zlikwiduj strażnika (11) stojącego tyłem do ciebie. Następnie przejdź do kolejnego pomieszczenia i zbierz książkę rymów (12).

Teraz musisz po prostu wrócić tą samą trasą, którą tutaj dotarłeś. Możesz też używać pozostałych broni. Z kolejnego pokonanego wroga możesz zebrać pistolet z tłumikiem (13). Broń ta świetnie się tutaj sprawdzi, gdyż nie zaalarmuje pobliskich wrogów po wystrzale.

Gdy wyjdziesz na zewnątrz, wsiądź do dowolnego samochodu i wróć do OG Loca w Burger Shot. Po krótkiej scenie przerywnikowej misja ta dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Plaża, dzika plaża: kradzież nagłośnienia

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze